Najnovšie recenzie zo sekcie Príslušenstvo ku klietkam

Overený zákazník Liahneme.sk Pavol

Pridané: 19. marca 2024

(naposledy upravené 19. marca 2024)

Zakúpený v Liahneme.sk

Zvečšil sa priestor pre pohyb sliepok v ohrade.

KERBL Nevodivá sieť pre hydinu 106 cm x 25 m

KERBL Nevodivá sieť pre hydinu 106 cm x 25 m

Pridané: 12. marca 2024

Zakúpený v Liahneme.sk

• skladný a veľmi praktický

Zatiaľ produkt neviem ohodnotiť. Kúpil som hniezdo na skúšku, doteraz sliepky znášali vajíčka do košíka. Zatiaľ som im dal do kurína len jedno hniezdo. Prvý deň sa nedialo nič, dnes, druhý deň od inštalácie som tam našiel jedno vajíčko, pekne dol v zbernom priestore. Ak sa osvedčí, dám do kurína aj druhé hniezdo a uvidím ako sa to bude sliepkam páčiť :-)

Overený zákazník JK ANIMALS SK Overený zákazník

Pridané: 6. marca 2024

Zakúpený v JK ANIMALS SK

Tovar bol taky aký som chcel.

INTERZOO Náhradná vanička 78 x 48 x 14 cm

INTERZOO Náhradná vanička 78 x 48 x 14 cm

Overený zákazník Abc-Zoo.sk Karol

Pridané: 25. februára 2024

Zakúpený v Abc-Zoo.sk

• ako náhradný produkt ku klietke

Overený zákazník AGRON.sk Overený zákazník

Pridané: 22. februára 2024

Zakúpený v AGRON.sk

milý a ochotný personál, rýchla dodávka, dvierka fungujú podla očakávania, SPOKOJNOSŤ

JK Animals LUX 1 Hniezdiaca búdka 12 x 11 x11,5 cm

JK Animals LUX 1 Hniezdiaca búdka 12 x 11 x11,5 cm

Overený zákazník JK ANIMALS SK Marcel

Pridané: 31. októbra 2023

Spokojnosť

váha

Sliepky nemozu rozdobat vajicko co sa mi predtym stavalo.

Overený zákazník JK ANIMALS SK Jana

Pridané: 18. septembra 2023

andulky sú spokojné

Zatiaľ som ho ešte prakticky neodskúšal, takže sa vyjadrím až po prvých skúsenostiach.

Pridané: 19. júna 2023

ok

• Kvalitný tovar, rýchle dodanie.

• Znáškové hniezdo zlepšilo vzhľad vajec. Sú čisté a bez snahy sliepok naďobnúť ich. Idem si objednať ešte jedno

Nevýhodou produktu je to,že nie všetky časti dobre sedia,napríklad treba zväčšiť otvory pre výbežky pre zasunutie stupačky na otváranie pri vyberaní vajíčok.

Pridané: 24. apríla 2023

Zakúpený v Liahneme.sk

• Keď funguje, tak je to dobrý výrobok
  • Už som ho 2x reklamoval, neviem či to bolo nízkymi teplotami, ale akurát vtedy nefungoval. Zakaždým sa to rozladilo alebo nefungovalo.

Som sklamaný, lebo som si vybral najdrahší produkt tohto druhu a čakal som najlepšiu kvalitu. Po 2 reklamáciách zatiaľ funguje, ale odvtedy nie sú mrazy. Možno to bola náhoda že to bolo v zime, tak dúfam že je to tak a ďalšiu zimu sa to nepokazí. Deklarujú však, že funguje aj v mrazoch. Keď mrzlo, zmizol displej, rozladilo sa to nezatváralo to v stanovenom čase alebo dvierka zostali zatvorené. Nepomohlo ani priame napojenie na sieť cez adaptér. Čo môžem ale oceniť, predajcia (neviem či je aj výrobca) k reklamácii pristúpil zodpovedne a na druhý krát mi vymenil celý výrobok. Snaha o nápravu teda bola a nemôžem im nič vytknúť. Dokonca pri návode a riešení problémov mi zdvihli telefón aj mimo stanoveného času, čiže komunikácia a celkový prístup bol na jednotku. Dúfam že už to bude fungovať a že som snáď mal akurát smolu na nepodarok. Zatiaľ funguje dobre 3 mesiace.

KERBL AUTOMATIC CHICKEN DOOR Automatické otváranie

KERBL AUTOMATIC CHICKEN DOOR Automatické otváranie

Overený zákazník Liahneme.sk Jaroslav

Pridané: 20. apríla 2023

Zakúpený v Liahneme.sk

• Môže ísť na zdroj a aj na batérie, výhoda pri výpadku siete.

Malí displej nie je podsvietený a nie je vidieť čí je prístroj v prevádzke, alebo v poruche.

Pridané: 18. apríla 2023

• Jednoduche a lacne

• plast
  • dobra velkost pre velke sliepky
  • nezohrieva sliepku od spodu ak kvoka.
  • da sa lahko zavesit a zvesit.
  • da sa lahko ocistit
  • vajicko nie je 100% nedostupne

toto hniezdo som objednaval miesto DIY drevenej kukane, co som mal. dolezity faktor bol, ze je to plast a teda sa lahko cisti, ak treba. dokonca cast, kde padaju vajicka je perforovana, takze aj vyplachnutie hniezda ked je zavesene nie je problem, lebo voda vytecie.
Trochu nevyhodu vidim, ze vajce je dostupne sliepke (ked chce) aj ked sa zgula do zasobnika. toto moze byt problem, ak sliepka kvoka, tak si ho z tade vyberie a da pod seba (toto mi uz spravila). ale zasa hniezdo tym, ze je to plast, tak sliepku od spodu nezohrieva, takze to nebude az take kriticke. Celkovo som spokojny s hniezdom a doporucujem ho.
Zaujimave je, ze aj napriek tomu, ze je to naklonena rovina, tak mam sliepku, ktora znesie vajce tak, ze sa nezgula do zasobnika, ale je vybalancovane... mozno cele hniezdo vo vrchnej casti trochu podlozim, aby bolo sikmejsie...

Ešte sa sliepočky nenaučili niesť do tých kukaní :(

Pasuje úplne presne na starú klietku. Zdá sa mi, že je o čosi pevnejšie ako bolo pôvodné dno. Toto sa až tak neprehýba.

Zobrazujem 1 - 20 zo 68 recenzií [ 1 ] 2 3 4